ANA SAYFA / SANAL MAĞAZA / KURUMSAL / ÜRÜNLERİMİZ / SERTİFİKALARIMIZ / HABERLER / İLETİŞİM        
 
Keşfedildiği ilk andan itibaren zeytinyağı, gençlik, bilgelik ve dayanıklılığın sembolü; olmuş. Homeros onun için ''sıvı altın'' tanımını yaparken bir damlasının mezarında yatan azizleri bile canlandırabileceğine inanılmış ve olimpiyatlarda sporcular tüm vücutlarına hem korunmak hem de kazandıklarında kutsanmak için zeytinyağı sürmüşlerdir. Ünlü; Mısır Kralı Tutankamon'un mezarında bile bulunmuş zeytinyağı. Gerçek şu ki, tüm Akdeniz kültür; adeta zeytinağının kökleriyle sarmalanmış ve zeytinyağı ile iç ice geçmiş gibidir. Beslenmede, eczacılıkta ve güzellik iksiri olarak yaygın bir şekilde kullanılan zeytin ağacı; akıl ve zaferin, zeytin dalı; barışın, zeytinyağı da; saflık ve sadeliğin sembolu olmuştur.

Bizler de ;

Manisa Salihli Bintepeler mevkiindeki arazimizde itinayla ve bir o kadar da zorlu koşullarda yetiştirdiğimiz zeytinlerimiz, işlenerek veya yağı sıkıarak özel tasarlanmış ambalajlarımızda dolum yapmaktayız.

21.02.2007 yılında Emel Önal Özkaya ve ; çocukları tarafından kurulmuş Jüpiter A.Ş olarak zeytinyağında yakaladığımız saflık ve tazeliği OrgOlive (organik zeytin ve zeytinyağı) ve OnOlive (naturel sızma zeytinyağı) markasıya Organik Tarım adına attığımız bu önemli ve doğru adımla sizlerin memnuniyetine, sofralarığınıza '' Zeytinin En Saf ve En Taze Hali '' ni sunmaktayız.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Jüpiter Tarım Makina Bilişim Teknoloji Gıda San.Tic.A.Þ.